X

مشخصات مرکز آموزشی - درمانی امام خمینی (ره)

معرفی

در حال حاضر این بیمارستان به عنوان یک مرکز برای جراحی های عمومی، ارتوپدی،جراحی مغز و اعصاب، اورولوژی، گوش و حلق و بینی، چشم پزشکی،فوق تخصص جراحی عروق، فوق تخصص جراحی پلاستیک، فوق تخصص فک و صورت، تخصص های توان بخشی و اطفال و فوق تخصصی قلب ، گوارش، کلیه و مجاری ادراری، غدد، آسم و آلرژی،داخلی مغز و اعصاب، عفونی اطفال علاوه بر درمان بیماران مراجعه کننده به عنوان یک پایگاه تحقیقات آموزش پزشکی و یک مرکز تعلیم و تربیت دانشجویان پزشکی، پرستاری – مامایی و پیراپزشکی ارائه خدمت می نماید.

 فعالیت این بیمارستان شامل درمانگاه های تخصصی، کلینیک ویژه و اورژانس و با حضور متخصصین مقیم و مشاوره با سایر تخصص ها در صورت لزوم و به صورت شبانه روزی می باشد.

این بیمارستان با تعداد 200 تخت مصوب و در قالب بخش های جراحی زنان، جراحی مردان، اتاق عمل، نوزادان، 2و1ICU، اطفال، بستری عمومی، NICU ، picu , اورژانس فعالیت می نماید.

خدمات پاراکلینیکی بیمارستان

رادیوگرافی، سونوگرافی، سی تی اسکن، فیزیوتراپی، پاتولوژی، آزمایشکاه و ام آر آی می باشد که به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی می باشند.

واحد های پذیرش ،ترخیص،اسناد پزشکی ،بیمه گری ،مددکاری، تغذیه ،بایگانی و ... کلیه خدمات حمایتی و اداری بیماران را به عهده دارند.