X

اخبار

 

تاریخ انتشار: دوشنبه 26 بهمن 1394
کلینیک تخصصی بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام با حضور استاندار افتتاح شد

  کلینیک تخصصی بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام با حضور استاندار افتتاح شد

امتیاز: Article Rating

 در ابتدای این آیین افتتاحیه رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام ضمن تبریک فرا رسیدن ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار اظهار کرد: روز پرستار در نظام جمهوری اسلامی همزمان با ولادت حضرت زینب (س) مصادف شده که نشان از اهمیت والای شغل پرستاری دارد لذا این امر افتخار بزرگی برای جامعه پرستاری است که الگویی مثل حضرت زینب (س) را دارا هستند.

 
دکتر علی دل پیشه ضمن تقدیر از خدمات قشر پرستار در دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام بیان داشت: خدمات شبانه روزی و تلاش های بی شائبه شما بزرگواران را با تمام وجود ارج می نهیم زیرا خدمت شما عبادت است همانطور که مرحوم علامه (ره) فرمودند "من حاضرم حاصل عبادات چندساله‌ام را که با یک‌شب پرستاری بر بالین بیمار عوض کنم".
 
 وی اجرای موفق طرح تحول نظام سلامت در استان را مرهون تلاش و دلسوزی قشر پرستار عنوان و تصریح کرد: طرح تحول نظام سلامت طرحی عظیم و ملی است که با هدف خدمت به مردم و خصوصاً اقشار کم درآمد و آسیب پذیر از سوی دولت تدبیر و امید اجرا گردیده که امیدواریم بتوانیم با اجرای مطلوب این طرح عظیم و ماندگار، خدمتی صادقانه را به مردم تقدیم کنیم.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام در بخش دیگری از سخنان خود به افتتاح کلینیک ویژه بیمارستان امام خمینی (ره) اشاره نمود و تصریح کرد: با افتتاح این کلینیک، 18 متخصص در بخش‌های قلب، داخلی، اورولوژی، مغز و اعصاب، پوست و مو، چشم، زنان و زایمان، ارتوپدی، روانپزشکی و داروخانه به مردم خدمات دهی خواهند نمود.
 
دکتر دل پیشه یادآور شد: افتتاح کلینیک های ویژه در کنار خدمات بیمارستانی توانسته است رضایت مندی مردم را نسبت به خدمات دانشگاه علوم پزشکی به بالاترین حد خود برساند بنابراین تلاش خواهیم کرد تا در قالب این کلینیک های ویژه به سطح انتظارات مردم در تمامی بخش های حوزه سلامت پاسخ دهیم.
 
در ادامه این آیین افتتاحیه استاندار ایلام نیز ضمن تبریک فرا رسیدن ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار ابراز داشت: در استان ایلام بیش از 1300 نفر به شغل شریف پرستاری و خدمت به بیماران مشغولند که شغلی بسیار حساس و پرمخاطره محسوب می گردد.
 
مهندس محمدرضا مروارید ادامه داد: این شغل حوصله و توان زیادی را طلب می کند و از مشاغل سخت و طاقت فرسایی می باشد که در سطح جامعه بسیار مورد احترام است.
 
وی با بیان اینکه باید قدر زحمات و تلاش های شبانه روزی پرستاران را بیش از پیش بدانیم، خاطرنشان کرد: قشر پرستار از بخشهایی از جامعه است که ممکن است از لحاظ مالی، حقوق و دریافتی قابل توجهی نداشته باشند اما این عزیزان زحمتکش به شغل خود افتخار نمایند چراکه دارای بالاترین ارج و پاداش اخروی و معنوی می باشند.
 
استاندار ایلام افتتاح کلینیک ویژه بیمارستان امام خمینی(ره) و در مدار قرار خدمت گرفتن آن را حاصل تلاش مسئولان و دست اندرکاران دانشگاه علوم پزشکی ایلام عنوان و بیان کرد: خوشبختانه در حال حاضر خدمات قابل قبول و مناسبی از سوی حوزه سلامت به مردم ارائه می شود که افتتاح این کلینیک تخصصی نمونه ای بارز از این خدمات ارزنده می باشد.
 
مرواررید در پایان سخنان خود از تلاش های کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایلام و خصوصاً قشر پرستار تقدیر نمود و از خداوند متعال برای آنان موفقیت و سربلندی مسئلت نمود.
 
در ادامه این آیین استاندار ایلام به همراه رئیس دانشگاه علوم پزشکی و دیگر مسئولان با پرستاران بخش های مختلف بیمارستان امام خمینی(ره) دیدار نمود و با اهداء شاخه گل و تبریک روز پرستار از خدمات آنان تقدیر نمود. 
 
اشتراک گذاری
تصاویر
  • کلینیک تخصصی بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام با حضور استاندار افتتاح شد
  • کلینیک تخصصی بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام با حضور استاندار افتتاح شد
  • کلینیک تخصصی بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام با حضور استاندار افتتاح شد
  • کلینیک تخصصی بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام با حضور استاندار افتتاح شد
ثبت امتیاز