X

اخبار

 

تاریخ انتشار: چهارشنبه 29 مرداد 1393
افتتاح بخش بستری اورژانس، خدمات دهی در بیمارستان امام خمینی(ره) را ارتقاء داده است

  افتتاح بخش بستری اورژانس، خدمات دهی در بیمارستان امام خمینی(ره) را ارتقاء داده است

امتیاز: Article Rating

به گزارش خبرنگار وب دا، نصرت الله زاهدیان در خصوص افتتاح بخش بستری اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام اظهار داشت: با افتتاح این بخش خوشبختانه حجم عمده ای از خدمت دهی به مراجعین در اورژانس در این بخش صورت گرفته و از سرگردانی و معطل شدن بیماران برای انتقال به دیگر بخشهای بیمارستان جلوگیری نموده است.

 

وی با اشاره به اینکه با اجرای طرح تحول نظام سلامت بخش بستری یکی از نیازهای بیمارستان بوده است، خاطر نشان کرد: با عنایت و توجه ریاست محترم دانشگاه، معاون درمان و رئیس بیمارستان این بخش به مرحله ی خدمت دهی به مردم و مراجعان رسیده است.

 

مترون بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام اضافه کرد: همه ما در بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام در تلاشیم که بهترین و مناسب ترین خدمات را به مردم ارائه کنیم و موجبات رضایتمندی آنان را فراهم نماییم.

 

وی خاطر نشان کرد: این بخش در واقع مکانی برای سرعت بخشیدن به خدمات درمانی به بیماران و مراجعان است که قسمت عمده ای از حجم کاری بیمارستان در این بخش انجام می شود و خدمات درمانی به بیماران تا قبل از بستری در دیگر بخش های بیمارستان در بخش بستری اورژانس انجام می گیرد.

 

 

زاهدیان یادآور شد: با به بهره برداری از این بخش قسمت اعظمی از حجم کاری دیگر بخش ها در بیمارستان کاسته شده و تمام خدمات بیمارستانی در این بخش انجام می گیرد.
 

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • افتتاح بخش بستری اورژانس، خدمات دهی در بیمارستان امام خمینی(ره) را ارتقاء داده است
ثبت امتیاز