X

اخبار

 

تاریخ انتشار: شنبه 22 دی 1397
بازدید امام جمعه ایلام از نحوه خدمات دهی به مردم بیمارستان امام خمینی(ره)

  بازدید امام جمعه ایلام از نحوه خدمات دهی به مردم بیمارستان امام خمینی(ره)

امتیاز: Article Rating

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با همراهی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از مدیران و خیرین استانی؛ از نحوه خدمات‌دهی متخصصین موسسه محکم در بیمارستان امام خمینی(ره) بازدید نمود.

در جریان این بازدید نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام ضمن تقدیر از توجه رییس دانشگاه علوم پزشکی به واسطه حضور متخصصین موسسه خیریه محکم در ایلام اظهار داشت: حضور متخصصین موسسه خیریه محکم به استان قدمی مبارک است زیرا هدف آنان خدمت رایگان به مردم شریف استان می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار با تقدیر از حضور متخصصین موسسه محکم در استان در راستای خدمت رایگان به مردم ادامه داد: خیرین نیکوکار موسسه محکم با حضور خود در استان علاوه بر ویزیت رایگان بیماران، شرایط را برای استمرار خدمات‌دهی به مردم در آینده را فراهم نموده‌اند که قابل تقدیر است.

امام جمعه ایلام بیان داشت: اگر چه در سطح استان بیماران دارای نارسایی‌ها و ناهنجاری‌های مادرزادی زیاد می باشد و استقبال خوبی از فراخوان حضور متخصصان این موسسه در استان انجام شد، اما در مقابل این حجم زیاد از بیماران؛ خیرین و متخصصین این موسسه با نیت خدمت تلاشی ارزشمند و ماندگار در جهت زدودن درد و رنج بیماری‌های مادرزادی از چهره استان دارند که به نمایندگی از مردم استان از این موسسه خیریه تقدیر و تشکر می‌کنم.

 وی در بخش دیگری از سخنان خود از دکتر همتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام و دیگر مسئولان و دست اندرکاران به واسطه دعوت از متخصصین موسسه محکم برای حضور در استان تقدیر نمود 

در ادامه نیز رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیر مقدم به نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام ابراز داشت: حضور ایشان به عنوان پدر معنوی استان در بیمارستان به منظور دیدار با متخصصین موسسه محکم و پزشکان و پرسنل شاغل در بیمارستان به ما انگیزه و توان مضاعف در جهت خدمت بیشتر به مردم می‌دهد.

 دکتر کریم همتی افزود: تقدیر و قدرشناسی از زحمات و تلاش‌های متخصصان موسسه خیریه محکم وظیفه و رسالت همه ما می باشد چرا که اینگونه اقدامات نیکو و خداپسندانه از صفات و خصوصیات انسانهای مومن و شایسته ای است که عمر و سرمایه خود را وقف مردم می‌نمایند.

 وی خاطرنشان کرد: در روزهای قبل از حضور متخصصان موسسه محکم در استان، خوشبختانه با تلاش و اهتمام رسانه‌ها خصوصاً صدا و سیما اطلاع‌رسانی بسیار خوبی انجام شد که حاصل آن ثبت‌نام ۷۰۰ بیمار دارای نارسایی و ناهنجاری مادرزادی بود.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام افزود:  توسط متخصصان دانشگاه از آمار یادشده تعداد ۴۰۰ نفر واجد الشرایط دریافت خدمات رایگان متخصصان موسسه محکم تشخیص داده شد و این افراد به جهت بهره‌مندی از ویزیت متخصصین در بیمارستان ساماندهی شدند.

وی تصریح کرد: پس از دو روز ویزیت رایگان، بیمارانی که بنا به تشخیص متخصصان باید مورد عمل جراحی قرار گیرند، ان‌شاءالله تا پیش از اتمام سال جاری اعمال جراحی آنان رایگان انجام می‌شود.

دکتر همتی بیان کرد: با توجه به اطلاع‌رسانی‌های به عمل آمده، مراجعه مردم برای دریافت خدمات بیش از حد انتظار بوده که ازدحام و شلوغی بیمارستان گویای این حقیقت می باشد.

 دکتر همتی در خاتمه سخنان خود یادآور شد: تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت که شایسته ترین خدمات را به مردم شریف استان ارائه نماییم چرا که لایق بالاترین خدمات می باشند.

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • بازدید امام جمعه ایلام از نحوه خدمات دهی به مردم بیمارستان امام خمینی(ره)
  • بازدید امام جمعه ایلام از نحوه خدمات دهی به مردم بیمارستان امام خمینی(ره)
  • بازدید امام جمعه ایلام از نحوه خدمات دهی به مردم بیمارستان امام خمینی(ره)
ثبت امتیاز